. . . . Fantasie, jeden moudrý muž říkal, že je to brána mezi dvěma světy . . . :)

Červenec 2008

NáleZ!!

30. července 2008 v 19:59 | Melian |  Ztráty a nálezy
Tak... A dostihlo mě to, mánie jménem youtube. Samozřejmě- každý zná nějaké to pouštění písniček na něm, ale co to pětihodinové trávení na něm?! No, asi to budu muset omezit, ale výsledkem této "mánie" jsou dva nálezy. Vím, že málokdo z vás má chuť si to pouštět, ale tohle jsou opravdové perly! Takže neváhat:)
1) Tak tohleto se snad bude líbit každému hned od prvních deseti sekund:) , alias nejoblíbenější video minulého roku!
2) Tak tohle video je trochu náročné na trpělivost. Ale pokud vydržíte první minutu, určitě vás to taky chytne! U tohohle jsem prohlašovala věci jako: "cože?! Tak to je dobrý!" apod :)
.

Červenec

21. července 2008 v 17:55 | by Melian |  Oznámení a kecy:)
Přiznávám, jsem tak trochu zpomalená, ale co mám dělat? Stále jsem někde pryč a když už jsem doma, malujeme celej barák a také natíráme podlahy.. Je tu hroznej blázinec a tak můžu bejt ráda, že jsem utekla na chvilku za váma:)
Moudro:
Kdo nedělá nic pro druhé, nedělá nic pro sebe.
Hláška:
Ja, das ist richtig.
Místo:
Na zahradě
Píseň:
Tentokrát to bude klasika.. No přiznejte se, že jste každej slyšel o... Nirvaně?!

Zdravím vás!:)

10. července 2008 v 11:43 | by Melian |  Oznámení a kecy:)
Asi jste si všimli, že jsem dlouho nic nepřidala.. Proč? nestíhala jsem a pak jsem odjela na tábor... A vlastně jsem si i sama pro sebe řekla, že na prázdniny si dám pauzu, třeba napíšu jednu, dvě kapitolky, ale víc fakt ne... Tak se vám omlouvám a moc děkuju těm, kteří sem i tak chodí.. Moje návštěvnost sice klesla na polovinu, ale tak právě tím, že sem chodíte a já nic nepřídávám, mě mnohem víc těšíte:) Dík... Jinak zítra zase jedu pryč.. za dnešek vám ještě něco snad napíšu k červenci a pápá... Mějte se krásně a užívejte prázdnin!