. . . . Fantasie, jeden moudrý muž říkal, že je to brána mezi dvěma světy . . . :)

Duben 2008

Oznamko

30. dubna 2008 v 15:35 | by Melian |  Oznámení a kecy:)
Tak teď na pár dní odjedu do Hvozdnice, takže nejen že nic nepřidám, ale ani nic nepřipíšu, tak se omlouvám, ale víte co? Až se vrátím, tak vám určitě něco připíši!:) (Nebo v to alespon doufám..) No užijte si den práce a tak nějak toho volna!
Melian
ps:viděla jsem se s Elizabeth. Už musím vypnoout comp, ale chtěla jsem říct, že to bylo super a že jí moc děkuju a- prostě dík!:)

Uheh

27. dubna 2008 v 22:13 Oznámení a kecy:)
Tak dnes je 27, zítra je 28 dubna. Ty jo, jaký velký den! Jsem z něj celá nervózní, a to tak, že ani nemohu samou nervozitou připisovat. A to jsem si říkala, že k Roku bych mohla... Ale tak nebudu vás napínat (pokud vás to zajímá) a přejdu k věci, cože se to zítra má stát.

Atea

27. dubna 2008 v 22:05 | by Melian |  Skamarádíčkovaní...

Zase pár fotek=Zoo

27. dubna 2008 v 12:25 | by Melian |  Já???
U nás doma je to už fakt jako v zologickké zahradě... Dneska jsem to počítala a vyšlo mi, že i s rybičkama máme doma něco přes 40 zvířat! což mi přijde vážně hodně. Dnes se našim morčatům narodili morčátka, pak máme deset štěnat plus matku, dva žaberníky, jednu žofku, dvě kočky (jedna je těhotná), spoustu rybiček, a, a... Už si to ani nepamatuju. Tak jsem si řekla, že vám sem dám alespoň nějaké fotky se šťěňátkama:) (Omlouvám se, že moc nepřipisuju)

10. kapitola - Otázky

18. dubna 2008 v 16:24 | by Melian |  *Amálie*
"Rodiče? Mluvíme o tom samém?"
"Nemám ti co říct,"
"Tak co jste mi chtěla?"
A máme tu desátoou kapitolu! Kulaté číslo:) No divím se, že jsem došla až takhle daleko. Moc děkuju Arce za opravu, která byla vážně potřeba... Musím už ale rychle z PC,tak vác nebudu zatěžovat a rovnou: "PĚKNÉ ČTENÍ!"

Absťáák

18. dubna 2008 v 16:10 Oznámení a kecy:)
Právě procházím odvykacím obdobím od internetu, blogu a icq. Snažím se vůbec nezapínat PC, neboť 1. mám to zakázané a za 2. prostě se snažím trochu odvyknout:D Proto taky furt nepřidávám. Kapitolka Amálii ale bude snad už dnes;) Tak alespoň že tak. Jinak: Taky jste si všimli, že blog.cz prošel další změnou?:) Co vy na ni? Mě celkem vyhovuje... No zatím se mějte!
Melian

Duben

12. dubna 2008 v 22:59 | by Melian |  Oznámení a kecy:)
Duben, to je příjemný měsíc! Konečně už začínám trochu rozmrzat a všechno kolem mě kvete a kvete a...kvete! A taky se už může chodit ven a prolézat všechny možné kouty toho našeho světa třeba s potkanem na rameni!
Moudro: Nejez jogurt nad klávesnicí!
Hláška: Tygrrr!
Místo: čejovna
Píseň: Tentokrát trošku- prostě- SOAD!

Stydím se!

8. dubna 2008 v 13:06 | by Melian |  Oznámení a kecy:)
Kdožeto nedávno (lépe řečeno před 8 dny) sliboval, že něco připíše atd atd?Stydím se! Vážně ano, ale je toho docela hodně. Doma máme štěnata, tak se o ně starám, a tak nějak obecně nic nestíhám. Radši už nic neslibuju, ale jednoho dne,JEDnoho dne!:D se tu zase něco objeví. Mezitím bych chtěla poděkovat Ergien, za ten dárek, lay. Je pěknej:) Tady se na něj můžete podívat, kdo ho ještě neviděl... Tak zatím se mějte a smějte!
ps.:Nechce někdo labradora? máme hnědé i normální- ňuf...