. . . . Fantasie, jeden moudrý muž říkal, že je to brána mezi dvěma světy . . . :)

Prosba od Makiny

15. prosince 2007 v 17:41 | by Melian |  Oznámení a kecy:)
Makina uvedla prosbu, a tak se jí snažím vyhovět. Takže veškerý lide (zejména pisatelé povídek) Čtěte a čtěte! Článek zkopírován z Elizabith G... blogu.

Já Makina http://harryyp.blog.cz jsem se rozhodla zahrát si na Marii Teresii a uspořádat SČÍTÁNÍ LIDU. Přesněji SČÍTÁNÍ AUTORŮ. Zajímalo by mě kolik nás je a kolik existuje povídek. Myslím, že nejsem sama koho to napadlo, ale potřebuji vaši pomoc. Všichni co píšete nějaké HP povídky mi prosím napište:

1. Svou přezdívku

2. adresu stránek

3. Názvy všech povídek co píšete + pokud možno stručný děj nebo aspoň období. Jo a ještě druh (kapitolovka, jednor. atd.)

Vím, že je to šílenost, že někteří z vás píší jednorázovky, kapitolovky drabble a další, ale prosím, chtěla bych to vědět. Kdo by posléze chtěl můžuž mu poslat seznam........ale až to bude hotové. Doufám, že nevyhraje vaše lenost a uděláte to ne pro mě, ale i pro ostatní. Berte to jako registraci.

Prosím všechny údaje mi pište buď do komentářů, vzkazů autorovi nebo na mail marketabartikova@seznam.cz

Vím, že je nás hodně a proto to bude jako řetězec. Ten to řekně těmhle a ti zase těmhle a já doufám, že společnými silami se k tomu dopídíme. Tak a proto prosím, aby si majitelé blogů zkopírovali tento text a pomohli mi to uspořádat. Budud velice vděčná a doufám, že se všichni autoři zapojí. Když dokážete psát suprové povídky. Tak proč by nešlo napsat jeden komentář nebo mail.......za maily budud vděčnější aspoň v tom nebudu mít humbuk, ale jakýkoli kontakt ocením.

Takže všichni předejte mou zprávu dál a dál ať se dostane i k tomu nejmenšímu a začínajícímu autorovi. Věřím vám a těším se na vaše povídky......

Nezklamte mě.

Společně to dokážem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama