. . . . Fantasie, jeden moudrý muž říkal, že je to brána mezi dvěma světy . . . :)

Listopad 2007

Kurýr

28. listopadu 2007 v 18:09 | by Arka |  >Arky povídky:
To mě zas jednou inspirovaly poletující vločky za oknem... Aneb ať žije zima! Pokud chcete poradit, posťte si k tomu tu nejklidnější písničku, jakou znáte (např. něco od Enyy:). Tak hezké počtení, zanechte mi prosím nějaký ten komentář či kritiku a příště, až půjdete jedno kam a jedno kdy a bude sněžit, odmlčte se v rozhovoru nebo pauzněte mp3, vzpomeňte si na něco pěkného a usmějte se, jen tak, do větru, a bude vám krásně... Teda aspoň u mě to funguje:)

Fot..ogra..fie!

26. listopadu 2007 v 22:16 | by Melian |  Já???
Rozhodla jsem se, že vám sem dám nějaké fotečky z mého okolí, či tak. Nejsem si jistá, jestli vás to bue zajímat, ale alespoň nemůžete říct, že do rubriky: Já??? Nic nepřidávám. Pěkné kochání:P

21. 11. -GJH

21. listopadu 2007 v 20:29 | by Melian |  Ztráty a nálezy
Tak tady máte ukázku toh, jaké máme prdlé gymnázium a co se tam děje:) To zas byla hra:) No podívejte se sami:) Možná mám štěstí, že mě hnedka zabili :D

Simpsni

21. listopadu 2007 v 20:24 | by Melian |  Hlášky:)
První ochutnávka hlášek. Rozhodla jsem se, aby zahájili hlášky Simpsni. Doufám že se budou líbit, přestože jich je jen pár:)

Vítejte zde!

21. listopadu 2007 v 19:57 | by Melian |  Hlášky:)
A je to tu. Vaši Melian zase trklo něco do hlavy a ona vymyslela novou rubriku. Myslím že název mluví za vše, ale co kdybych vám to ještě trochu upřesnila?!:)

Loučení!

20. listopadu 2007 v 18:22 | by Melian |  Oznámení a kecy:)
*Fňuk*
Byla jsem požádána Arkou, abych vymazala její povídku Světlo, neboť si není jistá, že jí někdy dopíše. Popravdě- trhá mi to srdce, neboť se mi tato povídka velmi líbila, ale myslím, že inspirace pro psaní se nedá vnutit. Takže sbohem a šáteček (jak s oblibou říkala naše učitelka na základce)
Možnost: Můžete hlasovat v anketě, pokud by jste si od Arky přáli nějakou povídku, například týkající se HP. Jisto jistě ji povzbudíte a časem se tu třeba její dílo ukáže;) Děkuji
Mel

Sbohem...

15. listopadu 2007 v 18:37 | by Melian |  Oznámení a kecy:)
Sbohem moji přátelé! Loučím se s vámi s vřelou láskou! A na jak dlouho?! Nojo... Zas jen na víkend, ale už jenom ten víkend znamená, že nestihnu nic připsat. Takže přidání kapitolky se odkládá až na příští týden. Alespoň ale budete mít příležitost mi okomentovat pár článků, aby jste mi udělali radost, díky které bych mohla mít chuť do tvorby... Také se už pomalu můžete těšit na další dílo od Ergien (odpust, Egien, že jsem to řekla, ale nemohla jsem si pomoct)
Život je krásný, přestože je zima, mrzne a je hnusně- tak na to nezapomeňte!
ps.:Anduel přidala kapitolku na našem společném blogu- doporučuji!

7. kapitolka- U jezera

11. listopadu 2007 v 16:44 *Amálie*
"První hodinu je přeměňování,"
"To bylo Silencio, aby nás nemohl nikdo odposlouchávat,"
"A co kdybych zašla za profesorem Potterem?"
A/N: Takže: tato kapitolka je delší než obvykle, tak doufám, že si to užijete. Více méně jí psala Ergien, takže všechna chvála, díky atd patří jí. Za opravu opět děkuji Arce- skvělá práce. Obrázek jsem hledala hodiny, tak doufám že oceníte:D

Pro listopad:

10. listopadu 2007 v 17:40 Oznámení a kecy:)
Vtip měsíce: Jde kapr na kopec a udělá: (zvedne ruku v pěsti, natáhne jí nad hlavu a udělá takové pua (mlasknutí?) pusou...)
Zjištění měsíce: Podle lékařů jsou fyzicky aktivní děti inteligentnější. (A mamka se vždy diví, proč já nejsem aktivní a sportovní typ...)
Oznámení měsíce: A bude zima...
Místo měsíce: Červený kontejner.
Na závěr: Je krásné být tlustý, slizký, žít podvodou a netušit, že vás o vánocích někdo zakuchne.

Brumbálovi ...

4. listopadu 2007 v 22:48 | by Melian |  *Jednorázovky*
A/N: Další pokus o jednorázovku. Téma jsem si vybrala podle mě dobré- zpracování ale podle mho tak úžasné není. Mohlo být lepší:) Ale přesto- komentujte a hlasujte:)
Ergien díky za opravu, Arce za dodání materiálu a nápadu!:)
(ps.: ten Brumbál vypadá nějak staře,,,)

Va ke riest!

2. listopadu 2007 v 18:12 | by Ergien
Je mi ctí představit vám jednorázovku z dílny Ergien. Jednorázovka Va ke riest = Miluji tě je žánrem fantasy a musím přiznat, že mě osobně se velmi líbila. Přeji pěkné čtení a nezapomeňtě zanechat komentář- vždyť co více autora potěší, než upřímný komentář?