. . . . Fantasie, jeden moudrý muž říkal, že je to brána mezi dvěma světy . . . :)

ŘETĚZák...

30. října 2007 v 17:06 | by Melian |  Oznámení a kecy:)
OJ! Teda Triss- no co zmůžu!:) Triss mě určila k vyplnění řetězáku a já budu poctivá a vážně to tak udělám. Jediný problém je, že nevím jak ho vyplnit. Držte mi palce:

Každá osoba zveřejní pravidla před jejich seznamem, potom napíše 8 věcí o sobě. Na konci seznamu zadá dalších 8 lidí, co v budou pokračovat a oznámí jim, na jejich stránkách, aby si přečetli pravidla, aby věděli co mají dělat.
1.Velice ráda se procházím při světle lamp v noci venku. Někdy si poslouchám písně, někdy s někým tiše rozmlouvám. V noci se celý svět zdá být tak jiný...
2. Přijde mi úplná hovadina mít deprese. Vážně! Já osobně mám v poslední době spousta špatných příhod, myšlenek... Ale dlouho smutná prostě nedokážu být. Za prvé: přijde mi to trapné a za druhé: už jenom kvůli ostatním chci být veselá. Možná proto jsem si vysloužila přezdívku- optymysta.
3. Miluji ironii! Vím, ironie se nehodí všude, ale bez ní by byl život tak chudý! Proto prosím, když vám řeknu, neberte si nic osobně:)
4.Málo kdo asi ví, že má květina číslo jedna je slunečnice. Jsou to krásné květinky- takové usměvavé, upřímné!
5. Jsem nemálo blbá a bláznivá a nikdy nepochopím lidi, kteří mi to rozmlouvají! Vždyť být blázen i blb je tak krásné! (neberte mi to)
6. Připadám si rozdělená do několika světů. Jeden je internetový, tedy ten, jak mě nejspíš znáte vy. Druhý je ten doma a s kamarády mimo školu. Třetí je ten ve škole a mezi spolužžáky. Čtvrtý je jako Melian z mých povídek. Poslední- páty je jako kříženec vlkodlaka se štěnětem.. Mám já v tom ale maglajs...
7.Hrozně moc mě baví psát a číst. Vím že mi to moc nejde a často se za to i stydím (bez komentářů) ale zkrátka mě to baví- tak se s tím smiřte!
8.Miluji Antiperle, lasagne, veselé akce a spoustu človíčků... Snad to ani nemusím jmenovat- ne? Velmi si vážím trpělivých čtenářů, kritiků i pisálků. Lidí, kteří mě ani po tom, co mě poznají z nějakého mého jiného světa, neodsoudí a neopovrhují mnou..
Nakonec: Nevím komu bych tento řetězÁK přišoupla, neboť ho snad už dělali všichni, co je znám. Prostě udělejte ho všichni, co ho ještě nedělali- souhlas?! Děkuji
Melian
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Goddy,Ideen,Zuberstab atd.! Goddy,Ideen,Zuberstab atd.! | E-mail | Web | 31. října 2007 v 6:51 | Reagovat

Taky mám ráda svět za tmy i když mě tma děsí.

Deprese,měla jsem asi jen dvě,ale ty byly jenom chvilkový.

Ironie je boží věc,ale něják mi dělá problém s ní zacházet.

Bláznivý blb je hrůza! Máme něco takového vo třídě,a ti ooi se honí po třídě a hryžou se do ramene! Ty jsi (DOUFAM) chytrý blázen,usuzuju z ajsekjů,povídek atp.

Já za svou krásnější část dne pokládám tu na počítači s přáteli,kteří mě sice většinou neviděli osobně,ale mám k nom nejlepší vztah!

2 Arka Arka | 31. října 2007 v 18:38 | Reagovat

:D Téda Melian, teď si na sebe něco práskla:D Ikdyž většinu z toho už sem věděla... : )

To Goody atd.: Oni se fakt hryžou do ramene?? U nás na základce si jen dávali takovou drsnější babu... Asi zaostávaj :D

3 Melian Melian | Web | 31. října 2007 v 19:47 | Reagovat

Goddy: jo asi nejkrásněji se cítím ve světě vlčete a tom internetovém. Je to takové- ehm.. Také mám výborné pátele,co jsem v životě nikdy eviděla a přitom mi jsou tak blízcí...

Arka: no moc jsem toho zas nepráskl- nevěděla jsem co..:)

u nnás byli cvoci možná i větší, ale já jsem takový ten "inteligentní blbe":D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama